November 19, 2018

Meadowview Middle 1st Quarter Honor Roll

8th Grade High Honor Roll

ALLI M. AUSTIN

SCOTLYN J. BAIRD

KALEB B. BEBAR

ALEXIS C. BERNETT

ANNA L. BLAHA

ALANA G. CLARK

JESSICA J. DREIER

PAYTON L. EILERS

PAIGE E. ENDRES

SERENITY P. FENNIGKOH

ADRIAN R. FLOCK

MADELYN F. HOEKSTRA

CALEB A. HOSTETLER

BROOKE L. JOHNSON

JORDAN C. JOHNSON

MITCHELL C. MODJESKI

MICHAEL E. O’ROURKE

MACEY OSWALD

SAMUEL P. PARENT

MADELYNN M. PIERCE

KATELYN C. RAMOS

BRANDON L. RAND

RYLEE J. REBECK

HANNAH ROWAN

ALEJANDRO D. SANCHEZ

JERUSALEM B. SCHANENBERGER

ABIGAIL M. SCHELL

BRIANNA M. SCHMIDT

JOSHUA C. SMITH

ALYSON K. SPRAGUE

HADLEY M. THURSTON

ISABELLA R. TREVINO

MYA M. VONRUDEN

LOGAN L. WALLEY

RYAN J. WELLS

JOSHUA J. YOUNG

7th Grade High Honor Roll

CHLOE R. ALLEN

LEO J. BETTHAUSER

BREEZE A. BUNKER

ELLE R. ERICKSON

RYLEE M. GEIER

KATELYN GILBERTSON

BRYCE HELGERSON

ABIGAIL M. HERNANDEZ

ELIZABETH J. HUNTER

ELLA J. JEROME

ALLISON D. LEIS

AZAYTAH J. MANTZKE

KIRA K. MARKUSON

WESLEY MARTENSON

CHRISTIAN N. MEZA

CORIN R. MILNE

CODY J. MORROW

CELIA P. OLBERT

JOHANNY L. ORTIZ

YAIR SAN JUAN

JADE A. SAUNDERS

BROOKLYN N. SCHULTZ

KATIE S. STEINHOFF

SERENA R. SWANSON

FIDEL VENTURA GONZALEZ

HALEY M. WELLS

6th Grade High Honor Roll

ADDISON L. ALVARADO

BRAXSTON F. ANDERSON

MYA N. BANKS

TY T. BASEMAN

REGAN M. BEBAR

BENNETT R. BURKE

KYLIE D. BURTON

NATALIA Y. CAMPOS

JADE A. CARLSON

TRISTIN M. CHAPMAN

TEANN N. CUMBERWORTH

LOGAN M. EILERS

BROOKE E. EVANS

JOCELYN E. EVANS

GRANT D. GEIER

CALLEIGH M. HAYDEN

JACOB W. ITZIN

KEIRA J. JEROME

LUCAS K. KHAM

DANIEL C. KNOLL

KAYLI KRUK

TAYLOR J. LINDLEY-SCHENDEL

LANDON A. MAHAN

ELLIE M. MEYER

LEAH L. MODJESKI

TARAN S. MUEHLENKAMP

VANESSA B. ORNES

MADISON M. PEDRETTI

LILLIAN G. PETERSON

TAMARA A. POLLACK

JORDYN K. REBECK

GAVIN RHEAD

LOREN A. SCHANHOFER

LLOYD T. SCHINDLER

DIANA SNOW

ZACHARY J. TREU

BRODY A. WARTHAN

GABRIELLA L. WARTHAN

8TH Grade Honor Roll

EDGAR A. AGUILAR

CHARLES T. ANDERSON

LAYDEN J. BENDER

LILLIAN L. BLOYER

BRADLY H. BOHNERT

EMMALEE A. CARLSON

JOSHUA L. CARLSON

KAYLA J. FABRY

EVAN J. FAWCETT

CASSANDRA L. FLOYD

CASEY J. FRANCE

ALEXIS M. GARDNER

MADISYN M. GIBSON

ELLA R. GUNS

CAITLYN J. HAMILTON

ELLA A. HEMKER

LILY M. HEMMERSBACH

BRANDON T. HENDRICKSON

MARVIN HERNANDEZ-BAUTISTA

ADRIAN Y. JEWELL

MAKALA J. LAMB

CARMEN A. LAWRENCE

JACOB A. LEHRKE

KADEN J. LEIS

KILEY A. LIDEEN

JAYDON D. LIETZAU

ZURISADAY H. LOPEZ

NOELI N. MARTINEZ

CECILIA B. MENDEZ

LESVID MONJARAZ

JAMES X. MURASKI

MERCER NOVY

ZACKERY C. PATZNER

DAIN M. PITSENBARGER

ALANA I. RAMIREZ

JENIFER RAMOS-RAMOS

MASON A. RAY

LILLIAN L. ROBERTSON

ARAINA K. RODERICK

ELIZABETH A. RODRIGUEZ

LIZBETH R. RUVALCABA

CLAUDIA I. SANCHEZ

TYLER P. SCHENDEL

EVA L. SCHRECK

MADELYN J. SPRAIN

KAYLA R. STAHL

MAKAYA R. STANKE

BRAYDEN G. TREU

FRANCISCO L. VAZQUEZ-TREU

DEVIN T. VIAN

KENDRA M. VIAN

DEVIN R. WARTHAN

MACY S. WHITE

7th Grade Honor Roll

BREANNE E. ADAMS

PRESTON J. ALEXANDER

GRACE M. BIEVER

ORLANDO Y. BURGOS GUERRERO

HALLIE J. BURTON

DESTINEY M. COLE

CHARLES L. COTTRILL

TAYLOR A. DONSKEY

DESTINY V. EWERT

SIERRA FUTCH

KENNEDY E. GIL

WALKER D. GREEN

AVA R. HAESSLY

ANABELLE J. HEDRICK

ZANDER T. HEISLER

MADISEN T. HICKE

CONNOR B. HOFF

RYAN P. JARVIS

HOPE A. JEROME

SAMANTHA K. JOHNSON

SAWYAR R. KEHREN

ETHAN LOVGREN

ROBERT J. LOWER

CHRISTOPHER M. LUCE

SARAH M. MCLENDON

WILLIAM K. MCSWAIN

DEZIRAE NUNEZ

JAMES-DEAN B. OLSON

AKRAM E. ORTIZ

DIEGO R. RAMOS

YAJAIRA RODRIGUEZ-GIDDINS

AMELIA M. RUSS

BRIAN A. SANTIAGO-GOMEZ

ADDISON L. SCHROEDER

NAIME K. SCOTT

VICTORIA E. SEIFERT

ELIVIA R. SHEPHERD

ESSENCE N. SHORT

CAMERON S. STEFFEN

CRUZ K. THUROW

EVELYN E. TRIPP

MACKENZIE C. TURNER

COLIN J. WELLS

6th Grade Honor Roll

JECELLE M. ACOSTA-RAMIREZ

WYATT D. ANDERSON

LAUREN T. ARD

DILLON I. ARGENTINE

HUNTER P. AUSTIN

GRACELYN S. BAILEY

KATIE A. BLACKWELL

HANNAH F. BLOYER

KENNEDI E. BOLEN

MADELINE G. BROOKS

ASHER J. CASHION

KELI R. CASTRO BAUTISTA

BENJAMIN S. CLARK

AYRABEL V. DEARMAN

AUBREY EBERT

EVAN T. EDWARDS

KYLEE R. ERNSBERGER

SUMMER K. FENNIGKOH

AUDRINA F. FRISK

MACKENZIE A. GARDNER

MEGAN B. GARTNER

ZACHARY P. GIBSON

HUNTER A. GILLESPIE

ABIGAIL J. GREENO

LILY J. GRONEMUS

NATHAN A. GUNS

MADYSEN E. HENRY

LISSET HERNANDEZ-BAUTISTA

VANNESSA J. JANZEN

FAITH E. JEROME

OTTO G. LEPLEY

DEVON R. LIETZAU

SAMUEL D. LIRA

NADIA M. LOPEZ

NICHOLAS LUETH

PRESTON C. MATTHIAE

DELTON L. MCGINNIS

HANNAH  MC LENDON

MONTERIS J. MCMILLIAN

HUNTER V. MEIER-BURLINGAME

TIFFANY R. MOE

MCKENZIE M. MOLSTAD

JAMISON R. NICHOLS

BOWEN L. NOVY

HOLDEN L. O’NEILL

KATIE J. O’ROURKE

REESE D. OTT

BRENNAN M. OTTEN

NOAH J. PETERSON

PIPER L. PURSELL

NATALIE J. RICHARDSON

JOSE J. RIOS

EZEQUIEL A. RODRIGUEZ

ALEXANDER RUIZ

ALEXIS J. SALIS

JULIANA O. SANCHEZ

REBECCA R. SCHAITEL

AMBER M. SCHLESSER

EMMA L. SMITH

BRIANNA M. SPARKS

BELLA M. TURNMIRE

ANDRES VASQUEZ JR

MYRIAM VELASCO VELASCO

CARTER O. VIETH

AUSTIN R. WALTERS

DIAMOND M. WALTON

LILLIAN M. WEBER

ALEX R. WIEDENFELD

AARON R. WISNIEWSKI

EMILY E. WOODWORTH