February 21, 2017

Meadowview Middle Quarter 2 Honor Roll

High Honor Roll

Grading Period: Term Two

Graduation Year: 2021

Caden S. Beamis

Bethany V. Bjerke

Morgan F. Brown

Viviana A. Campos

Harley M. Filter

Chance E. Manke

Hans M. Markgren

Savana M. Milkie-Rivas

Nathan J. Modjeski

Tobin E. Mohr

Cade M. Pierce

Chloe C. Rhodaback

Jenah L. Sagler

Hannah N. Schmidt

Aidan M. Sprague

Paige L. Winterton

Callahan E. Ziebell

Graduation Year: 2022

Maverick E. Allen

Brianna J. Anderson

Emma L. Blackdeer

Madison M. Brown

Shade M. Bunker

Alli M. Edie

Colton J. Flock

Kaylynn C. Hayden

Morgan R. Intihar

Nadia M. Laufenberg

Madison M. Matthiae

Ashlee A. Norrid

Michaela N. Pinter

Kaeli E. Rank

Hannah M. Rowan

Makenzie R. Schultz

Zachary W. Stalsberg

Ryan J. Wells

Macie D. Wieman

Mahra I. Wieman

Graduation Year: 2023

Alli M. Austin

Scotlyn J. Baird

Kaleb B. Bebar

Alexis C. Bernett

Anna L. Blaha

Emmalee A. Carlson

Alana G. Clark

Jessica J. Dreier

Payton L. Eilers

Ella A. Hemker

Madelyn F. Hoekstra

Brooke L. Johnson

Jordan C. Johnson

Morgan R. Moore

Carson D. O’dell-Verthein

Macey Oswald

Samuel P. Parent

Madelynn M. Pierce

Jenifer Ramos-Ramos

Brandon L. Rand

Rylee J. Rebeck

Abigail M. Schell

Brianna M. Schmidt

Joshua C. Smith

Alyson K. Sprague

Madelyn J. Sprain

Hadley M. Thurston

Giovanni Valles

Mya M. Vonruden

Logan L. Walley

Macy S. White

Honor Roll

Honor Roll Based On Term 2 Gpa

Grading Period: Term Two

Graduation Year: 2021

Araceli Aguilar Sanchez

Tristan J. Alexander

Nathan J Allen

Christopher K. Andelin

Elijah R. Anderson

Jordyn L. Antonneau

Kelsey A. Baker

Braden S. Bauges

Nathaniel Bollig

Quinn L. Cerda-Reyes

Ashley K. Courtright

Marcus J. Cox

Abram I. Edie

Benjamin L. Evanson

Nicholas R. Gann

Alaina Garber

Ethan W. Getter

Kylie M. Green

Serena A. Green

Gavin R. Haldeman

Sage M. Hansen

Corbin N. Hauser

Dylan J. Hieronymus

Chloe Hoff

Savannah J. Holcomb

Jenna Johnson

Kylee J. Kernan

Matthew A. Klein

Kolby M. Leis

Theran D. Linnehan-Wolf

Faith E. Losic

Laedyn T. Mantzke

Abigail L. Mcginnis

Claudia P. Muller

Samuel M. Murphy

Ethan D. Mutschler

Mackenzie M. Noel

Caroline R. Olson

Carson D. Oneil

Cristalix M. Ortiz

Jeremy Parker

Om Patel

Maelyn R. Pitsenbarger

Adriana E. Ramirez

Elizabeth J. Rettler

Soraya A. Rudd

Dayton Schanenberger

Angeleeka R. Smith

Dylan R. Smith

Zoey A. Snyder

Alexis Stahl

Ellie F. Steinhoff

Brett J. Stuessel

Kennedy I. Stuessel

Gracie J. Thelen

Aliyah Trainor-Velasco

Austin J. Vach

Olivia G. Vieth

Evan D. Weiner

Megan A. White

Casey K. Whitehead

Graduation Year: 2022

Bernardo Aguilar Gonzalez

Alexander J. Andros

Jaydin L. Anglemyer

Austin J. Bartels

Tyler J. Baum

Benjamin S. Bickford

Olivia A. Blazek

River Cerda Reyes

Kassidee R. Cortese

Scarlett V. Dehart

Amya J. Drayton

Isis A. Gomez

Jelyna K. Gonzalez

Brynlee D. Hanson

Taylor R. Henthorne

Jordan S. Hone

Madison L. Janczak

Samantha A. Jerome

Elizabeth G. Jerry

Joseph R. Kast

Olyvia R. Kenworthy

Seth Kenyon

Cheyann V. Kolbo

Jenna Laxton

Aiden M. Leis

Antonio J. Lopez

Anna E. Meyer

Chad A. Meyer

Xavier Moe

Trinity A. Nichols

Alicia M. Pablo-Escalante

Destiny Payne

Valeria Pahuamba Lemus

Halee M. Porter

Vaughn T. Rice

Alexander W. Rigor

Brooklyn E. Schreier

Mackenzie P. Schubert

Colton J. Shafer

Tucker A. Smith

Devin J. Stolpa-Zietlow

Carys M. Sullivan

Adela L. Velasco

Edith Velasco-Hernandez

Nathaniel L. Witherow

Graduation Year: 2023

Edgar A. Aguilar

Layden J. Bender

Madisynn L. Bolen

Zoie L. Brokopp

Dylan R. Burden

Jolee Cruz Cruz

Kayla J. Fabry

Serenity P. Fennigkoh

Adrian R. Flock

Meckenzie L. Freeman

Isiah M. Futch

Alexis M. Gardner

Ella R. Guns

Ella C. Halstead

Caitlyn J. Hamilton

Levi S. Hanson

Aubrianna P. Hendricks

Abigael R. Hohlfeld

Alex M. Hoskins

Henry N. Jerome

Makala J. Lamb

Carmen A. Lawrence

Jacob A. Lehrke

Kaden J. Leis

Kiley A. Lideen

Jaydon D. Lietzau

Ayden J. Lisowski

Zurisaday H. Lopez

Liberty J. Losic

Reece J. Mancl

Jenna J. Martin

Noeli N. Martinez

Cecilia Mendez

Mitchell C. Modjeski

Lesvid Monjaraz

Michael E. O’rourke

Eduardo Ortiz

Soleda M. Ortiz

Emily A. Parker

Dain M. Pitsenbarger

Andre E. Pulham

Ethan L. Quist

Alana I. Ramirez

Lillian L. Robertson

Lizbeth R. Ruvalcaba

Claudia I. Sanchez

Jerusalem Schanenberger

Tyler P. Schendel

Eva L. Schreck

Haleigh M. Schwan

Natalina H. Sears

Tanner D. Siekert

Kayla R. Stahl

Makaya R. Stanke

Morgann W. Steinhoff

Isabella R. Trevino

Francisco L. Vazquez-Treu

Devin T. Vian

Kendra M. Vian

Kimber L. Wohlhoefer

Joshua J. Young