April 17, 2019

Meadowview Middle School 3rd Quarter Honor Roll

8TH GRADE HIGH HONOR ROLL

ALLI M. AUSTIN

SCOTLYN J. BAIRD

ALEXIS C. BERNETT

ANNA L. BLAHA

EMMALEE A. CARLSON

ALANA G. CLARK

DAVID K. DETHART

JESSICA J. DREIER

PAYTON L. EILERS

EVAN J. FAWCETT

SERENITY P. FENNIGKOH

ADRIAN R. FLOCK

MADELYN F. HOEKSTRA

ADRIAN Y. JEWELL

BROOKE L. JOHNSON

JORDAN C. JOHNSON

MITCHELL C. MODJESKI

MICHAEL E. O’ROURKE

MACEY OSWALD

SAMUEL P. PARENT

MADELYNN M. PIERCE

BRANDON L. RAND

RYLEE J. REBECK

HANNAH M. ROWAN

JERUSALEM B. SCHANENBERGER

ABIGAIL M. SCHELL

BRIANNA M. SCHMIDT

JOSHUA C. SMITH

ALYSON K. SPRAGUE

HADLEY M. THURSTON

ISABELLA R. TREVINO

MYA M. VONRUDEN

LOGAN L. WALLEY

RYAN J. WELLS

 

7TH GRADE HIGH HONOR ROLL

CHLOE R. ALLEN

CARTER M. BAINTER

LEO J. BETTHAUSER

BREEZE A. BUNKER

ELLE R. ERICKSON

RYLEE M. GEIER

ABIGAIL M. HERNANDEZ

ELIZABETH J. HUNTER

HOPE JEROME

SAMANTHA K. JOHNSON

ALLISON D. LEIS

KIRA K. MARKUSON

WESLEY MARTENSON

SARAH M. MCLENDON

CORIN R. MILNE

CELIA P. OLBERT

JOHANNY L. ORTIZ

BROOKLYN N. SCHULTZ

KATIE S. STEINHOFF

SERENA R. SWANSON

JEREMIAH L. VECCHIONI

FIDEL VENTURA GONZALEZ

COLIN J. WELLS

HALEY M. WELLS

 

6TH GRADE HIGH HONOR ROLL

ADDISON L. ALVARADO

BRAXSTON F. ANDERSON

LAUREN T. ARD

TY T. BASEMAN

REGAN M. BEBAR

BENNETT R. BURKE

KYLIE D. BURTON

NATALIA Y. CAMPOS

KELI R. CASTRO BAUTISTA

TEANN N. CUMBERWORTH

LILY K. DAVIS

LOGAN M. EILERS

KYLEE R. ERNSBERGER

BROOKE E. EVANS

GRANT D. GEIER

HUNTER GILLESPIE

ABIGAIL J. GREENO

NATHAN A. GUNS

CALLEIGH M. HAYDEN

DANIEL C. KNOLL

TAYLOR J. LINDLEY-SCHENDEL

DELTON L. MCGINNIS

HANNAH M. MCLENDON

MONTERIS J. MCMILLIAN

ELLIE M. MEYER

LEAH L. MODJESKI

TIFFANY R. MOE

TARAN S. MUEHLENKAMP

EMMA G. ONEIL

MADISON M. PEDRETTI

LILLIAN G. PETERSON

TAMARA A. POLLACK

GAVIN RHEAD

ALEXANDER RUIZ

JULIANA O. SANCHEZ

REBECCA R. SCHAITEL

LLOYD T. SCHINDLER

ZACHARY J. TREU

BRODY A. WARTHAN

GABRIELLA L. WARTHAN

 

8TH GRADE HONOR ROLL

EDGAR A. AGUILAR

CHARLES T. ANDERSON

KALEB B. BEBAR

LAYDEN J. BENDER

LILLIAN L. BLOYER

BRADLY H. BOHNERT

JOSHUA L. CARLSON

PAIGE E. ENDRES

KAYLA J. FABRY

DANIELLE R. FENNIGKOH

ISIAH M. FUTCH

REBECCA E. GANN

MADISYN M. GIBSON

ELLA R. GUNS

YAHIR GONZALEZ

CAITLYN J. HAMILTON

ELLA A. HEMKER

LILY M. HEMMERSBACH

AUBRIANNA P. HENDRICKS

BRANDON HENDRICKSON

DIEGO HERNANDEZ

CALEB A. HOSTETLER

CARSON R. KELSEY

MAKALA LAMB

CARMEN A. LAWRENCE

JACOB A. LEHRKE

KADEN J. LEIS

KILEY A. LIDEEN

ZURISADAY H. LOPEZ

LIBERTY J. LOSIC

CECELIA MENDEZ

LESVID MONJARAZ

JAMES X. MURASKI

MERCER R. NOVY

ZACKERY C. PATZNER

DAIN M. PITSENBARGER

IAN PRICE

ALANA I. RAMIREZ

KATELYN C. RAMOS

JENIFER RAMOS-RAMOS

MASON A. RAY

ELIZABETH A. RODRIGUEZ

LIZBETH R. RUVALCABA

ALEJANDRO D. SANCHEZ

HALEIGH M. SCHWAN

MADELYN J. SPRAIN

KAYLA R. STAHL

MAKAYA R. STANKE

MORGANN W. STEINHOFF

BRAYDEN G. TREU

DEVIN T. VIAN

KENDRA M. VIAN

YOHNYAH S. WILLIAMS

IZAIAH D. WILSON

KIMBER L. WOHLHOEFER

JOSHUA J. YOUNG

 

7TH GRADE HONOR ROLL

BREANNE E. ADAMS

PRESTON J. ALEXANDER

EMILY R. AMUNDSON

BRAYDEN J. BENDER

GRACE M. BIEVER

HALLIE J. BURTON

DESTINEY M. COLE

TAYLOR A. DONSKEY

DESTINY V. EWERT

SIERRA G. FUTCH

KENNEDY E. GIL

KATELYN GILBERTSON

ALEXIS GONZALEZ-SANDOVAL

AIDYN O. HANSON

ANABELLE J. HEDRICK

ZANDER T. HEISLER

BRYCE HELGERSON

MADISEN T. HICKE

RYAN P. JARVIS

ELLA J. JEROME

SAMANTHA JOHNSON

HAILEY J. KVALHEIM

ETHAN LOVGREN

ROBERT J. LOWER

CHRISTOPHER M. LUCE

AZAYTAH J. MANTZKE

WILLIAM K. MCSWAIN

CHRISTIAN N. MEZA

NICK MORRIS

CODY J. MORROW

AKRAM E. ORTIZ

DIEGO R. RAMOS

ISAAC A. RETTLER

YAJAIRA RODRIGUEZ-GIDDINS

AMELIA M. RUSS

YAIR SAN JUAN

CHRISTINA SANTIAGO

BRIAN A. SANTIAGO-GOMEZ

JADE A. SAUNDERS

AVA E. SCHANHOFER

GRACE SCHOLZE

ESSENCE SHORT

VICTORIA E. SEIFERT

CAMRON J. SHAFER

CAMERON S. STEFFEN

KALEB J. STOLPA

PAITYN A. TADDER

EVELYN E. TRIPP

SHAINA E. YOUNG

 

6TH GRADE HONOR ROLL

LILY A. ARNOLD

KATIE A. BLACKWELL

ABBIGAIL C. BLIXT

HANNAH F. BLOYER

KENNEDI E. BOLEN

JADE A. CARLSON

ASHER J. CASHION

TRISTIN M. CHAPMAN

CAMERON CONNER

AUBREY EBERT

EVAN T. EDWARDS

CALEB D. ENDRES

JOCELYN E. EVANS

MEGAN B. GARTNER

ZACHARY P. GIBSON

DAMARION E. GRAY

LILY J. GRONEMUS

FAITH I. HARRISON

MADYSEN E. HENRY

SAMANTHA R. HUDSON

KEIRA J. JEROME

LUCAS K. KHAM

STELLA B. LAROCK

BRICE A. LAWRENCE

NADIA M. LOPEZ

NICHOLAS J. LUETH

LANDON A. MAHAN

CONNOR MATSON

HANNAH MCLENDON

HUNTER V. MEIER-BURLINGAME

JAMISON R. NICHOLS

JEANNETTE J. O’DELL

HOLDEN L. O’NEILL

KATIE J. O’ROURKE

VANESSA B. ORNES

REESE D. OTT

NOAH J. PETERSON

VINCENT PIPKIN

ISAIAH T. PROSPER

PIPER L. PURSELL

JORDYN K. REBECK

NATALIE J. RICHARDSON

JOSE J. RIOS

EZEQUIEL A. RODRIGUEZ

DARREN J. SARTER

LOREN A. SCHANHOFER

ANNELIESE M. SCHMUDE

EMMA L. SMITH

BRIANNA M. SPARKS

SAKERRA A. STROIK

QUINTON J. THOMAS

DAISHA R. VANBEEK

DIAMOND M. WALTON

LILLIAN M. WEBER

BREANNA L. ZIDARIN